XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Arctos

Arctos

ARCTOS Cube Raporlama

Vega Arctos Cube,verilerinize sınırsız sayıda perspektiften bakmanızı sağlar. Verilerinizi histogram, bar, pasta dilimi gibi grafik formatlarında görüntüler. Dilerseniz tablo olarak da verilerinizi değerlendirmenize olanak sağlar. Sezon, Model, Bayi, Ürün Grubu, Personel gibi daha bir çok boyutta satışlarınızı değerlendirebilir, kıyaslamalar ve filtrelemeler yapabilir. Hazırladığınız grafiği canlı bir şekilde web sitenize veya bir sunuma ekleyebilirsiniz ve verileriniz güncellendikçe grafikleriniz de otomatik güncellenir. Rapor ünitesi seçilerek raporlar ekran ve yazıcıdan alınabilir. Ya da Tablo, PDF ve Excel formatında alınabilir. Bu durumda, kaydedilen rapor çıktıları ilgili uygulamalar ile alınır. Raporlarda hangi filtrelerin nasıl kullanılacağı ve hangi alanların görüntüleneceği belirlendikten sonra bu bilgiler kaydedilebilir ve tekrar kullanılabilir. Raporda yer alacak alanlar ve rapor tasarımı kullanıcı tarafından belirlenir. Her rapor farklı bir kritere göre sorgulama yapmak için kullanılan filtrelere sahiptir. Vega Arctos Cube profesyonel raporlama ile işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik nokta atış raporlar ile işletmenize değer katın.

Online Kargo Takip

Vega Arctos uygulamasına entegre olarak çalışan kargo takip uygulamamız ile etkin bir kargo yönetim süreci sağlayabilirsiniz. Gönderilen kargonuzun nerede olduğu, kargo gönderim fiyat bilgisi, kargo teslim tarihi ve kargo alımlarınız için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bütün bu işlemler için farklı web sitelerinden erişim yapmak yerine Vega Arctos içerisinden süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Fatura keserken kargo fişi oluşturabilir, etiket basabilir, müşteri kartında yazılı e-mail adresine ve cep telefonuna mesaj gönderebilirsiniz.

B2C Entegrasyonu

Gittigidiyor, N11, hepsiburada.com vb. e-ticaret siteleri ile online olarak çalışabilirsiniz. Stok bilgilerinizi ve siparişlerinizi online olarak entegre edebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Vega Arctos ile ödemeler artık tamamen kontrolünüz altında! Finans Yönetimi, ödeme planınızı takip eder ve yetkilinin onay verdiği ödemeleri listeleyerek doğru zamanda doğru ödeme yapmanızı sağlar. Bu sayede mali açıdan doğru kararlar almanızı ve ödemelerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.


ARCTOS NELER YAPAR?

 Üretim

 E-Dönüşüm

 E-Mutabakat

 Döküman Yönetimi

 Bankalar Entegrasyonu

 Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyonu

 Mobil Takip

 B2B (Web Sipariş)

 CRM Online Destek


ARCTOS ÖZELLİKLERİ

 Cube Raporlama

 Finans Yönetimi

 Online Kargı Takip

 B2C Entegrasyonu

 Döküman Yönetimi

 Gider Dağılım Merkezi

 EQU

 Modül Yetkilendirme

 Şube Yetkilendirme

 Çoklu Belge Kullanımı

 Onay Süreç

 Üretim Çözümleri

 Risk Analizi

 Set Stok

 Orderman

 Krediler Hesabı

 Stok Analizi

 Hesap Gör

 Satın Alma - Satış Pazarlama

 Akıl Defteri

 Korvet

Arctos Sunum


Online Katalog